Nasza oferta
Toto 75 SG
 

TOTO 75 SG* NOWOCZESNA FORMULACJA SG ZAPEWNIAJĄCA BARDZO DOBRĄ ROZPUSZCZALNOŚĆ ORAZ BEZPIECZEŃSTWO DLA ROŚLINY UPRAWNEJ

* DWIE, UZUPEŁNIAJĄCE SIĘ SUBSTANCJE AKTYWNE

* SPECJALISTA OD WALKI Z FIOŁKIEM POLNYM, SAMOSIEWAMI RZEPAKU I INNYMI CHWASTAMI DWULIŚCIENNYMI

* DODATEK ADIUWANTA WPŁYWA NA ZWIĘKSZENIE SKUTECZNOŚCI W ZWALCZANIU MIOTŁY ZBOŻOWEJ

* HERBICYD POBIERANY PRZEZ LIŚCIE ORAZ CZĘŚCIOWO PRZEZ KORZENIE CHWASTÓW

* MOŻLIWOŚĆ STOSOWANIA DO FAZY PIERWSZEGO KOLANKA PSZENICY OZIMEJ

 

ŚRODEK CHWASTOBÓJCZY w formie granul rozpuszczalnych w wodzie przeznaczony do zwalczania chwastów w pszenicy ozimej. Środek Toto 75 SG stosuje się przy użyciu opryskiwaczy polowych.

D ZIAŁANIE NA CHWASTY

TOTO 75 SG jest selektywnym herbicydem o działaniu systemicznym. Środek pobierany jest poprzez liście oraz częściowo przez korzenie roślin i szybko przemieszczany w całej roślinie. Wstrzymuje całkowicie lub ogranicza wzrost i rozwój chwastów wkrótce po zabiegu. Pełny efekt chwastobójczy środka widoczny jest po upływie 2-4 tygodni od zastosowania.

CHWASTY WRAŻLIWE

blekot pospolity, bodziszek drobny, dymnica pospolita, fiołek polny, gorczyca polna, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, komosa biała, kurzyślad polny, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, niezapominajka polna, ostrożeń polny, poziewnik szorstki, przetacznik bluszczykowaty, przetacznik polny, rdesty, rumianek pospolity, rzodkiew świrzepa, samosiewy rzepaku, sporek polny, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polny

CHWASTY ŚREDNIO WRAŻLIWE

przytulia czepna przetacznik perski

ZAKRES STOSOWANIA, TERMINY I DAWKI

Pszenica ozima

Środek stosować po ruszeniu wegetacji do fazy 1-go kolanka pszenicy ozimej. Najlepszy efekt chwastobójczy uzyskuje się stosując środek na młode, intensywnie rosnące chwasty.

Maksymalna dawka środka dla jednorazowego zastosowania: 90 g/ha

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 70–90 g/ha

Maksymalna liczba zabiegów: 1.

Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.

Większą dawkę stosować w przypadku nasilonego występowania miotły zbożowej, przytulii czepnej i przetaczników oraz na chwasty bardziej zaawansowane w rozwoju.

 Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

 drukuj
Zostaw nam swój numer,
a my oddzwonimy!
lub napisz do nas