Menu
O firmie

 
       
Działając na rynku rolnym nieprzerwanie od niespełna 26 lat firma PUH Chemirol Sp. z o.o. realizuje, we współpracy ze swoimi kontrahentami i klientami, idee nowoczesnego rolnictwa. Od samego początku działalności troszczymy się o to, by jak najlepiej dopasować ofertę naszej firmy do potrzeb Klientów. Kilkanaście lat doświadczenia i pozycja lidera na polskim rynku w kompleksowej obsłudze rolnictwa są dla nas powodem do wielkiej dumy.

 
 
       Każdego dnia staramy się być dobrym i kompetentnym doradcą w rolnictwie. Dlatego też zawsze wnikliwie wsłuchujemy się w uwagi, sugestie, odczucia naszych partnerów handlowych. W naszej firmie pracuje sztab 200 doradców, którzy niemal każdego dnia są do dyspozycji naszych Klientów. Znakomity zespół fachowców zatrudniony w różnych działach naszej firmy i na różnych szczeblach, niezmiennie dokłada wszelkich starań by potwierdzić, że jesteśmy rzetelnym, wiarygodnym i skutecznym partnerem i doradcą w agrobiznesie.
 
 
        Z niezwykłą dbałością każdorazowo profilujemy naszą ofertę, by w pełni usatysfakcjonować Klienta, oddając mu do dyspozycji szeroką paletę nasion, środków ochrony roślin i nawozów. Gamę oferowanych przez PUH Chemirol Sp. z o.o. produktów uzupełniają dynamicznie rozwijające się działy: Maszyn i urządzeń rolniczych, Pasz, Nawozów ogrodniczych i tworzyw sztucznych oraz Skupu zbóż. Sieć handlową firmy PUH Chemirol Sp. z o.o. tworzy obecnie 12 oddziałów zlokalizowanych w różnych regionach Polski, pod które podlega blisko 40 sklepów firmowych oraz 9 elewatorów.
 
 
          Współpracujemy dziś z największymi i najbardziej cenionymi producentami i koncernami w branży rolnej. W każdym sezonie wzbogacamy ofertę rekomendowanych przez nas produktów starannie ją selekcjonując pod kątem:
- efektywności i skuteczności rozwiązań,
- innowacyjności i funkcjonalności zastosowań,
- przydatności agronomicznej do specyficznych warunków glebowych, klimatycznych oraz regionalnych.
Produkty w naszej ofercie są zawsze skuteczne, sprawdzone i uznane tak w doświadczeniach laboratoryjnych, jak i praktyce polowej.
 
 
       Kolejnym priorytetem w naszej działalności jest ciągły postęp i rozwój. Wierzymy w to co robimy, dlatego też nigdy nie zadowalamy się obecną pozycją firmy, ale zawsze dążymy do zwiększenia naszego udziału w rynku krajowym. Od lat uważnie obserwujemy i analizujemy sytuację na całym europejskim rynku rolnym, co w konsekwencji doprowadziło nas do ekspansji na rynek rumuński. Firma PUH Chemirol Sp. z o.o. jest tam już obecna od trzech lat , ciągle rozszerzając swoją przestrzeń działania i stając się coraz bardziej rozpoznawalną marką.
 
 
       PUH Chemirol Sp. z o.o. można spotkać na każdych ważniejszych wystawach, targach i innych imprezach branżowych. W każdym sezonie przygotowujemy dla naszych Klientów obszerne katalogi ofertowe wraz z tekstami poradnikowymi. Jako pierwsi w branży rolnej zaczęliśmy wydawać własną gazetkę ofertową. W ostatnim czasie odświeżyliśmy też szatę graficzną naszej strony internetowej, dodając mnóstwo nowych wiadomości oraz uruchamiając nową funkcjonalność on-line – sklep internetowy. Chcemy zawsze być jak najbliżej Klienta, w każdej chwili dając mu do dyspozycji pełen pakiet informacji o firmie i naszej ofercie!
 

  

 drukuj
Zostaw nam swój numer,
a my oddzwonimy!
lub napisz do nas