|
|
|
|
|
|
|
|
 |
| Srebrny medal na wystawie Agritechnica |
 |
 |
 |
 |
 |
 |

Największa europejska wystawa Agritechnica w Hannoverze, która odbyła się w listopadzie 2007r., przyniosła nam złoty i srebrny medal za innnowacje w maszynach.
Srebrny medal otrzymała nowa seria kombajnów T za nowatorskie rozwiązanie systemu omłotu i separacji ziarna.
|
Kombajny serii T to poszerzenie dotychczasowej oferty maszyn żniwnych oferowanych przez John Deere o dodatkowe produkty z nowym systemem omłotu. Na nową serię składają się następujące modele:
- T 670i - 6 klawiszowy, silnik 9.0l, 400KM, zbiornik ziarna 11 000l
- T 660i - 6 klawiszowy, silnik 9.0l, 350KM, zbiornik ziarna 11 000l
- T 560i - 5 klawiszowy, silnik 9.0l, 350KM, zbiornik ziarna 10 000l
- T 550i - 5 klawiszowy, silnik 6.8l, 299KM, zbiornik ziarna 8000l*
Dostępne są 2 różne zespoły żniwne do każdego modelu
Serii 600R o szerokości roboczej od 4,30m do 9,15m
PremiumFlow o szerokości roboczej od 5,50m do 9,15m*
Oba zespoły cechują się nierdzewnymi płytami stalowymi zapewniającymi płynny przepływ masy, posiadają system HeaderTrack – automatyczne kopiowanie nierówności terenu przez zespół żniwny, wygodnym i prostym przygotowaniem do zbioru rzepaku oraz koncepcją omłotu i separacji zwiększająca wydajność przy zachowaniu wysokiej jakości słomy.
Koncepcja T wykorzystuje znaną konstrukcję, ale materiał podawany jest na drugi bęben „od góry”. Płynny przepływ bez ostrych kątów zapewnia wysoką jakość słomy, a dodatkowo zwiększona została powierzchnia separacji.
|
|
|
|
|
|
|
|
|